Дата проведення екзамену _____________ Початок _________Кінець_________

№ з/п Прізвище, ім’я по батькові студента Кримін. право ТДП Адмін. право Цивільне право
1. Антонюк Вадим Анатолійович
2. Бобович Яна Вікторівна
3. Гарагуля Тетяна Геннадіївна
4. Жачкін Андрій Володимирович
5. Кашкарьова Юлія Юріївна
6. Кисіль Микола Миколайович
7. Ковалевська Ганна Олександрівна
8. Коваленко Олександр Миколайович
9. Козелецький Ігор Петрович
10. Кондрин Віталій Мар'янович
11. Корендович Віктор Володимирович
12. Корнієнко Сергій Борисович
13. Кузьменко Віталій Григорович
14. Кузьмич Марина Олександрівна
15. Метельська Ксенія Анатоліївна
16. Поліщук Євгеній Миколайович
17. Пузенко Наталія Володимирівна
18. Терещенко Дмитро Петрович
19. Чернишенко Олена Віталіївна
20. Черноусенко Олена Віталіївна
21.
22.
Голова комісії: _____________________________________________________
Члени комісії: _____________________________________________________
Секретар комісії: _____________________________________________________
Загалом: відмінно __________________ добре __________________ задовільно __________________ незадовільно __________________

Начальник інституту _____________________

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ

ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ

(на умовах договору з фізичними та юридичними Дата проведення екзамену _____________ Початок _________Кінець_________ особами)

ЕКЗАМЕНАЦІЙНА ВІДОМІСТЬ

Курс 5-К Навчальна група 7 Дисципліна ___________________________

Дата проведення екзамену _____________ Початок _________Кінець_________

№ з/п Прізвище, ім’я по батькові студента Кримін. право ТДП Адмін. право Цивільне право
1. Васильчук Аліна Миколаївна
2. Волконська Вікторія Вікторівна
3. Ковальчук Яна Валеріївна
4. Кравець Сніжана Леонідівна
5. Кулик Валерій Іванович
6. Кухаренко Наталія Анатоліївна
7. Куций Микола Миколайович
8. Лазоренко Ярослав Володимирович
9. Лантух Андрій Олександрович
10. Лисенко Євгеній Вікторович
11. Лисенко Олександр Миколайович
12. Лях Тетяна Ігорівна
13. Медведенко Дар'я Сергіївна
14. Мусієвич Ірина Михайлівна
15. Рибальченко Сергій Анатолійович
16. Слободенюк Тимур Олегович
17. Слуцька Наталія Олексіївна
18. Устимська Діана Данилівна
19. Ямцун Ольга Ігорівна
20. Ямцун Павло Володимирович
21.
22.
Голова комісії: _____________________________________________________
Члени комісії: _____________________________________________________
Секретар комісії: _____________________________________________________
Загалом: відмінно __________________ добре __________________ задовільно __________________ незадовільно Дата проведення екзамену _____________ Початок _________Кінець_________ __________________

Начальник інституту _____________________



НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ

ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ

(на умовах договору з фізичними та юридичними особами)

ЕКЗАМЕНАЦІЙНА ВІДОМІСТЬ

Курс 5-К Навчальна група 8 Дисципліна ___________________________


documentadywiof.html
documentadywpyn.html
documentadywxiv.html
documentadyxetd.html
documentadyxmdl.html
Документ Дата проведення екзамену _____________ Початок _________Кінець_________